Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik letölthető szintetizát...

Létezik letölthető szintetizátor, amin én tudok "zenét" előállítani a billentyűzet segítségével?

Figyelt kérdés
Régen volt nekem ilyen....még korábbi laptopon, aztán később nem foglalkoztam vele, de most megint jó lenne, ha lenne....
2023. okt. 25. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van - pár ingyenes, a teljesség igénye nélkül:

- [link]

- [link] - hangminta-alapú (a hangszer egy rövid hangfájl), "tracker" (ahol a kottát számítógépes billentyűvel oszlopokba rendezett sávokba viszed fel; hasonló, mint az 1990-es évek Fast-, Scream, Impulse Tracker nevű programjai)

- [link] - ez is "tracker", csak a hangszerek modulokból (oszcillátorok, szűrők, modulátorok,...) épülnek fel

- [link] - hasonló az előzőhöz

- [link] - ha a moduláris szintetizátorok érdekelnek

- [link] - ez egy vizuális audio programozási nyelv, felépítésben hasonló az előzőhöz

2023. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi!! - én olyanra gondoltam, hogy én nyomogatok bizonyos billentyűket - és akkor, abban az időben hallom a hangot...

(vagy a monitoron megjelenik egy billentyűzet, és egérkurzorral szólaltatom meg. Nem zenét akarok írni, hanem jelenidejúleg zenélni...

2023. okt. 25. 13:09
 3/8 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a LMMS -t...de annyi bizbasz van....pláne angolul...

Nekem valami egyszerű lenne jó, amin egyszerűen tudok dallamokat jelenidejűleg előállítani (nem akarom rögzíteni)....

2023. okt. 25. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak pusztán egy virtuális, hagyományos billentyűzetről kezelhető zongora kell, ott van példának okáért:

[link]

ehhez ingyenesen letölthetsz "soundfont"-okat,

[link]

különböző hangzású "hangszereket" és beimportálhatod.

2023. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! - de olyan nincs, aminél ki van írva, hogy download....az ember rákattint...aztán letöltődik szépen....nem lesz ott még később mindenféle ezer dolog...meg hogy még 8 helyen, hogy download...meg hogy félreviszik az embert minden irányba. Én nem beszél angol....alapfokon tudom kezelni a windowsos felületeket....de ez már egyszerűen felháborító, hogy semmi sem az, aminek látszik....
2023. okt. 25. 15:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja...és persze fiatal sem vagyok (legalábbis annyira nem, mint 40 évvel ezelőtt.....mert akkor 26 voltam)
2023. okt. 25. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:

#5: Felül, a menüsávban, ott van a link a letöltésre:

[link]

ahonnan elérhető a 64 bites Windowsra elérhető legfrissebb változat:

[link]


"Én nem beszél angol....alapfokon tudom kezelni a windowsos felületeket....de ez már egyszerűen felháborító, hogy semmi sem az, aminek látszik...."

Semmi felháborító nincs benne.

Az informatika nyelve az angol. Aki speciálisabb szoftvert keres, annak ajánlatos megtanulnia minimális szinten, mert angol nyelven lesz elérhető, a fejlesztők meg nem fogják egy kis ország nyelvére lefordítani a terméküket.


Elérhetőek online szótárak:

* [link]

fordítószolgáltatások:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2023. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2023. okt. 27. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!