Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy egyedi google chrome...

Van egy egyedi google chrome hibám, amivel nem tudok megbírkózni. A lényeg hogy a chrome a google keresésnél teljesen elfehéredik 5 másodperc után, amúgy kattintható minden. Valaki ötlet? Itt, vagy privátba nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

Alapból úgy kezdeném hogy nem vagyok analfabéta a gépekhez, sem nagyon profi. Windows újratelepítést, programok-nyomtatók telepítését eddig kisebb-nagyobb gondokkal de mindig megoldottam, utána jártam a témáknak.

Most egy hibával nem boldogulok:


A google chrome böngészőben ha keresek akkor kihozza a találatokat, majd 5 másodperc múlva teljes fehérség. A weboldal ugyan úgy ott van a keresésekkel, rá lehet kattintani a keresésekre, be is tölti az oldalt, csak ugye el kell találni hol kattintasz mert tök fehér minden, semmit nem látsz.


Utána ha gyorsan kattintok vagy bele kattintok a fehérségbe és pont egy weboldal linkre akkor szépen megnyitja, és utána már minden oké, szóval ha már rajt vagyok a facebook-on, eredmenyek.com on, arukereson, hasonlokon ott már minden jó tudok netezni.


Nagyon bosszantó hiba...


Bármi ötlet?


Amivel próbálkoztam: Google chrome újra telepítése, minden reset benne, bővítmények stb...

Fiók váltás, de ott se semmi. Egy másik laptopon a fiókommal belépve a google chromeba nincs ez a hiba, szóval nem a fiókommal van a baj hanem valami a laptoppal...


Nem jövök rá...


2023. okt. 31. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Hardver gyorsítás kikapcsolása, hátha segít.

2023. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!