Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Balkezes vagyok és az egerem...

Balkezes vagyok és az egerem gombját is úgy alítom be, de kb 2-3 percenként össze vissza cserélődik, miért?

Figyelt kérdés
Nem csak játékok alatt de néha maga a rendszerben is vagy ha böngészek ide oda váltakozik és hiába alítom be a beállítás megmarad de valamiért felcserélődik a gombok funkciója.
nov. 1. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Én is abszolút balkezes vagyok, de az egeret jobbal kezelem. 🙂
nov. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én bal kézzel használom és még a gombokat is felcseréltem mert könnyebb használni ,eddig fordítva használtam de igy nekem könnyebb :)
nov. 1. 07:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami billentyűkombináció valahol elrejtve beállítva, amit gyakran lenyomsz, és ezért állandóan visszacseréli magát az egér?
nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincsen, az előző kommentemet mire leírtam megint vissza váltott az egér és semmi olyat nem nyomok le, meg ha itt hagyom a gépet 5 percre mire vissza jövök addigra megint átkapcsol. Olyan mintha ez valami rendszerhiba lenne vagy nem is tudom. Most letöltöttem egy programot ami a háttérben fut és folyamatosan tartja a gombok beállításait de elég nagy gond hogy az alap ami a rendszerben van az nem működik normálisan. Viszont ezzel a progival eddig nincs gond. A rendszer windows 11 és 3 napja lett le frissítve de frissítés előtt is ezt csinálta.
nov. 1. 07:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Meglett a probléma oka! 2 laptopom van és mullkor összekötöttem vagy is csak próbáltam összekötni és a másikat öcsém használja. És mivel egy wifi-n vagyunk ezért átküldi az ilyen alap beállításokat wifin keresztül ezért csinálta azt hogy átváltott mert öcsém állítgatta vissza a msáik laptopom és ő meg jobb kezes xd Kikapcsoltam a megosztást alapra álitottam minden megosztott ip-t és elméletben most már működik szóval nem magátol váltott vissza hanem hálózatról öcsém áligatta vissza a másik laposon xd
nov. 1. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!