Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A KockaSajt nevű youtube...

A KockaSajt nevű youtube csatorna milyen softverrel készitette az animációit?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy rövid animációt késziteni s erre keresek megfelelő egszerű 2D s animácios programot.

nov. 1. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes programok között gondolkozol, nincs sok jó választás, de a blender nem lehet rossz. Csak nagyon nehéz megtanulni. De ha vagy hajlandó fizetni érte, nagyon ajánlom az adobe animate nevű animáció készítő programot. Sok funkciót tartalmaz, tudsz importálni saját 3d modelleket, könnyű megtanulni, és sok alap segítő animációt is tartalmaz, ami segiteni fog az elején. Van sok ingyenes is, de azokkal inkább ne szivasd magad, és nem is lehet vele jó animációkat csinálni. Tapasztalatból írom.
nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod,sokat keresgéltem mielőtt kiirtam a kérdést de nem igazán találtam használható softvert,viszont az Adobe Animate nagyon tetszik,el is kezdem a tanulást,köszönöm mégegyszer sokat segitettél:D
nov. 4. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen!
nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!