Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire szoktátok használni a...

Mire szoktátok használni a mesterséges intelligenciát?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt van néhány kérdés, amit én tettem fel a ChatGPT-nek:


* Mi a különbség az alábbi két változódeklaráció közt Javaban?

PriorityQueue<String> pq = new PriorityQueue<String>(16);

PriorityQueue pq = new PriorityQueue<String>(16);


* Mit jelent ez magyarul? Мы будем уничтожать всё вокруг, мы готовы все умереть — все 25 тысяч, а потом еще 25 тысяч, поскольку русский народ надо освободить


* Javaban mi a különbség a ChangeListener és a WeakChangeListener között?


* Mutass egy olyan példát, ahol nem kifejezéshez, hanem változó értékéhez van kötve a binding!


* Mi a képlete annak a függvénynek, ahol x = 5 és y = 78 valamint x = 22 és y = 38,05 ?


* Írj nekem olyan Bash scriptet, ami srt fájlt konvertál át txt fájllá!


* Hogyan lehet paranccsorban az ffmpeg segítségével RTSP címet elérni proxyn keresztül?


* Hogyan kell PSR-4 szerint autoload mappát hozzáadni a composer.json-hoz?


* Slim frameworkhöz lehet használni DDD mintát?


* Hogyan kell PHP-DI-vel készíteni egy container-t, példányosítani benne egy osztályt és meghívni egy metódusát?


* Fordítsd le közérthető nyelvre ezt: Az anamnesisben jobb oldali lumboischialgia szerepel. CSONTSZERKEZET: A lumbalis segmentumok területén vonalas T1 -T2 fokozott jelmenet látszik ( Modic II).


* Mit csináljak a biciklimmel, ha nyikorog a tárcsafékem?


* Alakítsd át nekem a következő szöveget morse kódra: boci boci tarka, se füle se farka!

2023. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SIDLER22 ***** válasza:

Én képet generálok vele például:

[link]

2023. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy spanom a részegen mélyfilóban, sose unja meg a gyökér :)
2023. nov. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!