Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék rejtvényt...

Hogyan tudnék rejtvényt szerkeszteni a gépemen?

Figyelt kérdés

Már rég megírtam a “kérdéseket” és a válaszokat is, össze is állítottam a rejtvényt. Ugyanazt akarom, mint amik az újságban szoktak lenni, az a hagyományos fajta.


Hiába van meg, nem magamnak készítettem, hanem a páromnak.

Hogy ne a telefonomon legyen, hanem kinyomtatva előtte, kitöltetlenül, csak a kérdésekkel, igényesen összerakva, kellene hozzá egy program amivel vonalakat tudok húzgálni meg írni tudok.


De a paint egy rakás fos, mást pedig nem ismerek, ősember vagyok.

Már az is megfordult a fejemben, hogy veszek egy A3-as papírlapot az írószeresnél, saját kezűleg megcsinálom, megírom de az nagyon időigényes és nem fogom tudni szépen megcsinálni, főleg hogy tuti valamit félre fogok írni, vagy le fogom tüsszenteni a papírt, vagy mittudomén.


Ezért ha meg tudnám szerkeszteni igényesen, kinyomtatnám és úgy raknám elébe, az jó volna.


Valaki tudna valami programot amihez nem kell angol nácinak lennem hogy értsem, meg nincsenek benne ismeretlen kocka kifejezések?


nov. 7. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Akár táblázatkezelő - Microsoft Office Excel, Libreoffice Calc, Google Docs Táblázatok - segítségével is megoldható.
nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!