Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok rendszergazdát...

Hogyan tudok rendszergazdát cserélni?

Figyelt kérdés
Vettem a gyereknek (10 éves) egy laptopot. Meg akartam csinálni, hogy én legyek a gépen a meglévő windows fiókommal a rendszergizda, ő pedig a felügyelt fiók. Csináltam neki egy windows fiókot, ezzel kezdtem, de ő lett a gépen a rendszergazda. Hozzáadtam a saját fiókomat is, én nem lettem rendszergazda. :( Meg tudom valahogy cserélni? Vagy merre a kiút ebből a helyzetből affelé, hogy én legyek a rendszergazda, a gyerek meg a saját fiókjával egy szülői felügyeletes fiók? Újratelepíteni nem szeretnék, most szenvedtem végig. Köszi.....

#Windows #rendszergazda #megintjólsikerült
2023. nov. 10. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

1, Övével belépve a felhasználók kezelésénél be kell téged állítani rendszergazdává

2, Utána a te belépsz és az ő felhasználói fiókját normál felhasználóvá változtatod.

2023. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gentoojedi ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Belép abba a fiókba, ami jelenleg a rendszergazda - jelenleg a fiadé. Ott átállítod a fiókodat általános jogú felhasználóról rendszergazdára, ez után kijelentkezel és átmész a saját, immár rendszergazda fiókodba és ott átváltod a fiad fiókját rendszergazdáról általánosra.
2023. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi köszi köszi. :) sikerült így.
2023. nov. 10. 20:51
 4/4 gentoojedi ***** válasza:
Aztán majd, ha a fiad is feljön ide, segítség faterom lekorlátozta a fiókomat, akkor majd Neki is segítek felfeszíteni a rendszert. :)
2023. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!