Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy működik valójában a...

Hogy működik valójában a google nearby share közeli megosztás?

Figyelt kérdés
Én azt hittem wifin keresztül viszi át a dolgokat de olyan gépen ahol nincs bluetooth azon nem is működik.És az oldalán is azt olvasom,hogy wifi és bluetooth legyen a gépben.Most akkor,hogy van ennyi erővel csak simán is átküldhetném bluetooton a fájlokat bár nagy fájloknál az előég lassú művelet.

nov. 11. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

"Nearby Share uses Bluetooth, Bluetooth Low Energy, WebRTC, UWB, and peer-to-peer Wi-Fi to allow users to share files and links between devices."

nov. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy az a fura windows 10-en hibamentesen használtam a telefonom és a számítógép között de most windows 11-en mindig bletooth hibát ír meg eszközkezelőben valami sms/mms sárga felkiáltójellel viszont a bluetooth rendben van sőt csak simán azzal a telefon és számítógép között küldve dolgokat sincs baj csak a google cucc szórakozik bluetooth hibával.És sajnos érdemi megoldást a neten nem találtam rá.
nov. 11. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!