Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék PC-n a player.teleko...

Szeretnék PC-n a player.telekomtvgo.hu oldalról alkalmanként egy-egy műsort rögzíteni. Az általam tesztelt videó rögzítők nem látják a képet, fekete képernyőképet rögzítenek. Van olyan program, amely megkerüli ezt a védelmet?

Figyelt kérdés

#Teleko TV GO #videórögzítés képernyőről
nov. 12. 00:50
 1/6 anonim válasza:
Ha Chrome böngészőt használsz, van egy ingyenes bővítmény, ezzel felvehetsz bármit, ami éppen a képernyődön fut. [link]
nov. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ez sem működik. Ez is csak a hangot rögzíti, képet nem. Fekete képernyő a végeredmény.
nov. 12. 11:16
 3/6 A kérdező kommentje:

Az apowersoft.com webhelyen olvasható:

"Miért nem tudok képernyőfelvételt készíteni a Disney Pluson?

A Disney Plus legtöbb tartalma védett. Ez azt jelenti, hogy semmilyen típusú képernyőrögzítő nem rögzíthet tartalmat a streaming webhelyről."

Ez lehet a probléma a telekomtvgo.hu webhelyen is.

nov. 12. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
OBS nekem simán képernyő rögzít az m4sport.hu oldalról, nem tudom az mennyire védett, elvileg az, legalábbis maga a stream kódolt (bár ott van a kulcs a metadatában, így sokat nem ér). De egyszer úgy csináltam, hogy ment a stream, egy HDMI-RCA átalakítóval rákötöttem a gépet egy videómagnóra, beprogramoztam az időzítőjét és a megadott időpontokban felvette a streamet kazettára. Ezzel egy védelem se tud mit kezdeni.
nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A telekomtvgo.hu egyik csatornáját sem látják a PC-n futó, képernyőfelvételt készítő programok, beleértve az M4Sport-ot is. Az analóg (kazettás) videómagnók tudom hogy bármit felvettek. Azok a védelmet nem látták, és/vagy akkor még nem is volt védelem. Szeretném ezt korszerűbben megoldani, és már nincs is ilyen eszközöm, kiselejtezésre került.
nov. 14. 18:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként próbáltam az OBS Studio-val is, az sem látja a műsorfolyamot.
nov. 14. 18:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!