Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben milyen programm...

Windows 10-ben milyen programmal és hogy tudok egy Word vagy Write dokumentumot esetleg ideiglenes mentését megkeresni, úgy, hogy csak a pár szóra emlékszem belőle?

Figyelt kérdés
Pontosabban sok változat van, nagy azonossággal, és a legújabb veszett el, a módosítás miatt van, hogy pár szóra emlékszem, de annak ellenére, hogy úgy emlékszem, elmentettem, nem találom. Lehet, hogy mégsem mentettem el.

nov. 16. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Baloldalon, alul a Keresés, ide beírod, ha a gép lementette, akkor meg is mutatja. DE nekem Windows 10 Pro van.
nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem is Win10 pro-m van.

Én egy összetett keresési megoldást szeretnék, nem fájl címben van az, amire gondolok, hanem a dokumentumban, ami nem tudom, melyik könyvtárban van. Lehet ideiglenes dokumentumfájl is, lehet Word és lehet Write dokumentum is.


Tehát egy elég jó keresőprogram kéne. A Fájlkezelő elég gyengus ebből a szempontból, de az is lehet, hogy én vagyok csak béna.

nov. 17. 04:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:

[link]

nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, azt hiszem, ez jó lesz.

Plusz kérdés, hogy a Word és a Write ideiglenes dokumentumfáljainak mi a kiterjesztése?

nov. 17. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, milyen kiterjesztés(-ek) lehetnek. És nem tömörített állomány.


Esetleg a 3.-as hozzászólásomon átlépve. Én a beépített Findstr parancsot használnám, nagyon jól paraméterezhető. Kiíratnám vele egy txt fájlba...

nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Megtaláltam a keresett fájlt.
nov. 17. 13:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!