Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kezdő linuxos vagyok. A...

Kezdő linuxos vagyok. A qBitTorrent minden újraindítás után azt írja ki a torrentekre, hogy "Hiányzó fájlok". Miért?

Figyelt kérdés
Nem a rendszermeghajtón vannak a torrentek. Windows is van a Linux mellett, és ott is seedelem ugyanezeket.
nov. 17. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Mert a linux egy bugos rendszer. Minden evbe engem is elkap a hev es feltelepitem valamelyik laptopomra. De szinte mar elso nap kezdodnek az idegesito nem mukodo dolgok. 1 hetig birom elviselni altalaban, es visszatelepitem a windowst
nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nincs felcsatolva az a meghajtó, ahol tárolva vannak a torrentek.

Indítsd újra a gépet, és nézd meg a fájlkezelőben, hogyan látszik az a meghajtó, vagy ha nem félsz a parancssortól, add ki a mount parancsot, és annak a kimenetében nézd meg, fel van-e csatolva.

Ha nincs, akkor valamelyik programban (pl. Gnome Disks, magyarul Lemezek) be kell állítani, hogy automatikusan csatolja fel indításnál.

nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

@2


Nincsen bug nélküli rendszer! Telepítenél fel végre egy normális linuxot! Érdekes, hogy nálam 2008 óta ez az elsődleges rendszer és minden gond nélkül működik általános célokra.

nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet windowson bekapcsolva felejtetted a gyorsindítást.. :(
nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mit ertesz normalis linux alatt?
nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az automount nincs bekapcsolva. Milyen distro és milyen ablakkezelő?
nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Linux Mint. A meghajtót látja a Linux, fájlkezelőből vagy parancssorból elérem.
nov. 17. 12:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Megismétlem: Lehet windowson bekapcsolva felejtetted a gyorsindítást.
nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy látja, de automatikusan fel is csatolja? Mert nekem pl (Kubuntu, KDE) nem csatolja fel magától (kikapcsoltam, mert nem indult miatta a rendszer) és a filekezelőből nekem kell rákattintanom az egyes meghajtókra, csak akkor mountolja fel.
nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az fstabot, és ha nincs benne a partíció, írd bele.
nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!