Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a Word, és...

Miért csinálja ezt a Word, és hogyan tudnám megoldani a szerkesztést?

Figyelt kérdés

Fedlapot szeretnék csinálni egy beadandó dolgozathoz, azonban problémába ütköztem. A következő dolgok lennének a fedlapon:

Cím

Alcím

Tantárgy

Név (ebben a sorrendben). Ha a lap elrendezése, oldalbeallitasnal az elhelyezés: kiegyenlítettre megyek, akkor működik. Azonban ha én a nevemet és a tárgyat lentre szeretném tenni, kijelolom csak azt a két sort, majd elrendezés: lent, hatókör: kijelölt szöveg, akkor egy teljesen új oldalra rakja át azt a két sort.- vagy minden sort a lap aljára . Miért? Nincs se előtte, se utána terkoz. Már jó pár alkalommal nem ment, így mindig terkozt állítottam be, de ha már van ilyen funkció, akkor nem tudom miért nem működik.


nov. 19. 11:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!