Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android app, ami logolja a...

Android app, ami logolja a túrádat?

Figyelt kérdés

Olyan appot szeretnék, ami túra végén kimutatja al alábbiakat:


- Bejárt útvonal (térkép)

- Szintemelkedés

- Megtett km

- Menetidő


Bónusz lenne, ha:

- Magától észreveszi, ha tevékenységbe kezdek, és automatikusan elkezd logolni

- Nem merül tőle gyorsan az akku

- Tud pl. sebességgrafikont készíteni


Te miket használtál eddig és mi vált be?



nov. 22. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha a Google fiókodban engedélyezve vannak a helyelőzmények, a szintemelkedésen kívül mindegyiket meg tudja mutatni neked.
nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Be van kapcsolva és ismerem, de pont a szint lenne az egyik legfontosabb.
nov. 22. 17:19
 3/6 anonim válasza:
71%
A Strava eléggé igénybe veszi az akkut.
nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pongi57 válasza:
100%
Én régen Locus-t használtam. Tök jó a progi, de eléggé igénybe vette az aksit. Haverom mai napi azzal túrázik, bicajozik. Neki az a gondja, hogy néha elveszti a jelet és amíg észre nem veszi, addig csak egy egyenes vonalat kap eredményül az utolsó még észlelt pont és az aktuális helyzete közt. Ez többször előfordult már. Én hamar váltottam túra GPS-re, sokkal megbízhatóbb, pontosabb.
nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Caynax Tracker alkalmazást használom, szintemelkedés és grafikon is van. A vélemények szerint fele annyit eszik az akkuból, mint a Strava.
dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A GPS Logger nevű appot használom, nekem megfelel (sok hasonló nevű van, az ikonja egy piros kör, rajta 4 kiálló pöcökkel). A felvett utakat több formátumban ki lehet exportálni, szóval utólag gépen is elemezhető, ha valakinek erre van igénye. Egyébként a trackekhez az út hosszát, az eltelt időt, a szintkülönbséget, maximális és átlagos sebességet, és a letárolt GPS pontok számát alapból kiírja. Be lehet konfigurálni, hogy milyen gyakran rögzítsen pontot, illetve hogy milyen minimális távolságnál mérjen. Ezzel valamennyire korlátozható az akkuhasználat, de csodát nem kell tőle várni, a GPS eléggé energiaigényes. Mondjuk engem nem zavar, nagy akku van a telefonomban (9600 mAh), direkt azért, hogy ne merüljön le.

Próbáltam másokat is, volt olyan, ami alagút után nem csatlakozott vissza a GPS jelre. Ez ilyen szempontból elég stabil, bár az alagúton belül nyilvánvalóan nem lesz jele, ott nem tud mit tenni, összeköti a bejáratot a kijárattal.

Vannak térképalkalmazások, amik tudnak naplózást (pl. OSMand+). Attól függetlenül el szoktam indítani ezt is.

dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!