Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi miatt nem indul el az...

Drake13 kérdése:

Mi miatt nem indul el az adott játék a számítógépemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy új számítógépet, amire elkezdtem az eddigi játékaimat rátelepítgetni. A CarX és a Fifa simán megy is, viszont az Assetto Corsa Content Manager-ből nem akar elindulni, mert 0xc00007b hibát dob.(lásd a screenshoton) Azóta már másolgattam dll fájlokat a System32-be meg a SysWow64-be, de az nem segített. DirectX és NetFrame update-en is túl vagyok. Media Future Pack nem is akar installalodni. Mindkét NetFrame már engedélyezve lett a Programok alatt.


[link]


Tudnátok segíteni kérlek?



nov. 28. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hiányzik valamelyik c redistributable cucc


Milyen dll-eket másolgattál amúgy? Az általában nem a legjobb ötlet

nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Azóta már másolgattam dll fájlokat a System32-be meg a SysWow64-be"


Szedjünk össze mindenféle kétes fgv. könyvtárakat, a függőségek telepítése helyett. Remek megoldás, gratulálok.

nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Youtube videók alapján másolgattam dll fájlokat. Nem a lehurrogásért nyitottam a topic-ot, hanem azért, hogy megoldódjon a hiba.


https://www.youtube.com/watch?v=_hHb0fkI0Hg alapján lefuttattam egy elemzést a dependency walkerben, es sorra elkezdtem bemásolgatni a pirossal jelzett fájlokat pl.: xinput1_3 dll, ADSLDPC.DLL, DBGHELP.DLL stb.


Sajnos ezeknek egy részét nem is tudom bemásolni a System32-be, pedig én vagyok az admin.

nov. 28. 17:19
 4/5 A kérdező kommentje:
NET Framework-öket kipipáltam a programok alatt is. Az összes vc redist installert is lefuttattam es telepítettem. DirectX is aktuális.
nov. 28. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Youtube videók alapján sem másolgatunk dll fájlokat ismeretlen forrásból a rendszer mappába.


Jobban teszed, ha elölről kezded az egészet, vagyis a rendszer újratelepítésével. Ezután hagyod, hogy felmenjenek a frissítések, illetve kell még egy videókártya driver is.


A játékok telepítése után a Steam (de szerintem ez minden más kis kiadói kliensre is igaz) a játék első indításakor feltelepíti a szükséges komponenseket is, ezt hagyd, hogy végig csinálja és ne állítsd le.

nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!