Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek megoldást arra, hogy...

Jasonx21 kérdése:

Keresek megoldást arra, hogy több filet vagy képet tudjak egyszerre keresni vagy szelektálni név alapján. Van erre bármilyen program vagy módszer?

Figyelt kérdés

Az ügyfél elküldi nekem a kiválasztott képek listáját. A képek neve: DSC_1234 . Az ügyfél 4 számjegyet küld el nekem belőle. pl 1234 1235 1236...

Olyan programot keresek vagy módszert windowson , hogy ezt a listát bemásolva a programba az kilistázza nekem a képeket, ezzel rengeteg időt spórolnék meg. Köszönöm ha tudsz segíteni.



nov. 30. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis python scripttel meglehet oldani. Windowson belül nem igazán tudok erre jó megoldást. Lehet, hogy valaki már írt ilyet lehet érdemes keresgélni.
nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Windows 10-nél a beépített Fájlkezelő is tud ilyesmit.

Belelépsz a képek "főmappájába" és a Keresőmezőbe bemásolod a kulcsszavakat és közéjük teszed az OR operátort: 1234 OR 1235 OR 1236

dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Megj.:

Gyorsan kipróbálva magyarul is működik: 1234 VAGY 1235 VAGY 1236

dec. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!