Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asztali PC-n hogy lehetne...

Asztali PC-n hogy lehetne játszani a ,,Honfoglaló" nevű játékkal?

Figyelt kérdés

Apukám nagyon szeretett a ,,Honfoglaló" játékkal játszani az asztali számítógépen. Sajnos megszüntették ennek lehetőségét, már csak alkalmazás használatával mobiltelefonon vagy tableten elérhető a játék.

Úgy tudom mégis van lehetőség ennek a korlátnak a kijátszására. Ebben szeretnék segítséget kapni!



dec. 3. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Emulátorral, vagy ha van okostelefonja/tabletje, tükrözheti a képernyőt számítógépre.
dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Android emulátorral.
dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bluestack
dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a honfoglalót elég nyögvenyelős emulátorral futtatni, de üzenem apukádnak, hogy jöjjön a kvízlabirintusra, ez böngészőből játszható és legalább olyan jó játék, mint a honfoglaló: [link]
jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5#


Köszönöm szépen az ötletet. Akkor az emulátorral nem is bajlódok. Az a baj, hogy ahhoz már gyenge a számítógép (mikor megszűnt a Honfoglaló a hagyományos formában, akkor próbálkoztam vele).

Kipróbáljuk a kvízlabirintust! :)

jan. 13. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!