Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnál is ilyen a Facebook ?

Kedves Vezető kérdése:

Másnál is ilyen a Facebook ?

Figyelt kérdés

Van kb 2,900+' ismerősöm, jópár csoportom, 80 ezer fős a legnagyobb, ezeket látom:


-"Neked javasoltak":


Ezek főleg Játékos, Filmes, Tudományos, Fotós, stb oldalak posztjai.


-Hirdetések


-A csoportjaimba fel tudom venni az új tagokat, jóvá tudom hagyni a bejegyzéseket, stb, stb


Meg még pár ajánlást, stb látok, de a közvetlen ismerőseimből alig látok valamit, és ők sem belőlem. Pl fotózom is, régebben felraktam egy képet, pár mp alatt több százan látták, reagálltak, most szinte semmi. De Én sem látok senkiből semmit szinte csak néha, mondjuk egy hetes posztot. Olyan mintha be lenne lassítva az ami eredetileg volt, arckönyv', és egy nagy, ömlesztett, irányított, reklámos, ajánlott-cikkezős katyvasz az egész.


Érdekes némelyik cikk, de mostanában nagyon az ajánlásokat, hirdetéseket látom jobban, és volt hogy le is töröltem az appot, mert szinte csak moderálni engedi a csoportjainat, meg ezeket nézegetni.


Nemrég felraktam, volt hogy kijelöltek ismeretlen moderátort csoportomba, azok jóváhagytak totál oda nem illő dolgokat, hirdetéseket, stb, vagy h figyelmeztettek h ha nem kezelem őket, kijelölnek vakakit.


Ez mind szép és jó, csak valamivel jobban érdekelnének az ismerőseim posztjai mint a sok hír, reklám, stb.


Szóval érdekelne hogy másnál is ilyen ?


Mert ok, az ismerőseimnél hasonló, csak arra gondoltam hogy megkérdezek ismeretleneket is, hoy mik a tapasztalatok.


Köszi. :)



dec. 4. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az álhírek miatt vezettek be bizonyos algoritmusokat, ezért látsz kevesebb ismerőstől érkező híreket.

A többiről nem tudok nyilatkozni, nem szimpatikus számomra Fb.

dec. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hát álhír is van bőven, szinte minden magyar sztár "elszólta már magát", hogy hogyan legyünk milliomosok valami programmal, stb, ilyesmik is mennek, kamu Indexes' hírek, stb..
dec. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!