Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes PDF szerkesztő?

Ingyenes PDF szerkesztő?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg normális, ingyenes PDF szerkesztőt?

Ami nem vírusos.



dec. 4. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
A libreoffice korlátoltan tud szerkezteni pdf fájlt. De ha csak az a cél, hogy készíts egyet nulláról, akkor elég, ha pl. egy word fájlt pdf-be exportálsz
dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
A PDF nem szerkesztésre szolgáló formátum, hanem publikálásra. Ha valaki .pdf-ben küld el neked valamit azt valószínűleg pont azért teszi, hogy ne kontárkodj bele, ne hamisítsd meg az eredeti tartalmát (ha úgy van esetleg még le is védi). Ha mégis szerkesztened kell akkor ilyenkor el szokás kérni az eredeti forrásfájlt a szerzőtől és azt tudod szerkeszteni - esetleg kitöltőmezőket ad hozzá.
dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2: Nem szeretnék semmibe belekontárkodni. Egyetlen számot kéne javítani benne SOS-ben. Nem nekem küldték, hanem én szkenneltem be, amit aláírtak itt előttem. Köszi a kioktatást...


#1: Köszönöm megnézem!

dec. 4. 13:45
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

#2.Mondjuk a PDF-nek ehhez semmi köze amit leírtál.

Szimplán szkennerésre készült formátum ami ránk maradt a digitális világra...

dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

3

Beszkennelt esetben a libreoffice valószínűleg egy képnek fogja látni, ekkor javítani nem fogod tudni, max. kisatírozni és felül írni (szerintem)

dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

OCR kell:

[link]

Csomó online átalakító van, visszakonvertálja Word formában, utána simán vissza tudod konvertálni PDF-be ismét.

dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
dec. 4. 14:27
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Sikerült?
dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

"én szkenneltem be, amit aláírtak itt előttem."

Függetlenül a dolog technikai részétől: Ha ez egy hivatalos papír, akkor ha az aláíró tudtán kívül utólag belejavítasz, akkor az okirathamisításnak minősül.

dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi számít hamisításnak? Hogy elírtam egy termék garanciáját? 12 év helyett 15 évet kellett volna írni. Azta mindenit.

Komolyan itt minden kategóriában ez a kioktatás megy?

Az volt a kérdés, hogy ki tud PDF szerkesztőt. Aki nem érdemben válaszol, az mi a fenének van itt kötekedni?

dec. 5. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!