Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire biztonségos a FitGirl?

Mennyire biztonségos a FitGirl?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható? Ismerőseimnek bevált de én nemtudom merjek e letölteni onnan dolgokat.

dec. 17. 13:07
 1/8 GalOp91 válasza:
72%
Nekem 10/7 be vált, nem kell tartani tőle, de van amikor nem azt csinálja amit kellene, nyilván rendszertől is függ.
dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem eddig minden rendben volt vele.
dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem számít mit mondanak itt, mert az elvi esélye megvan, hogy valamit még hozzáraktak. A te kockázatod tört programokat használni, mert ha itt 100 válaszból 100 írja biztonságosként, és mégis összeszedsz valami vírust, a te problémád marad.
dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

2. vagyok

Én ha töltök le onnan vagy egyéb kétes helyről játékot vagy bármit, mindig futtatok egy vírusirtót utána. Innen eddig asszem' 5 vagy hat játékot szedtem le, eddig semmit se talált utána sem. Persze léteznek rejtett károsvelejárók is. Amit letöltöttem az mindig működött. :)

dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A baj inkább az szokott lenni, hogy valaki nem jó helyről tölt le, illetve nem ismeri fel az eredeti feltöltő munkáját. Most mondok valamit: én is feltöltök valami vírust, csak ráírom, hogy FitGirl. Torrentes fórumokon érdemes körbekérdezni, hogy mik a sajátosságok, miről lehet megismerni az eredetit. A Hogwarts Legacynál akkor megjelentek már az Empress nevével torrentek, amikor az Empress még fel sem törte. Én mondjuk ncoreról szoktam letölteni, ott még bajom soha nem volt. Bár, úgy őszintén megmondva, kb. 15 éves pályafutásom alatt jó, ha 2-3 problémám akadt, és egyszer csak kellett újratelepítenem gépet, és nem lopták el semmimet. Csak nagyon kell tudni figyelni, meg érdemes mindennek tényleg utánajárni, és résen lenni a csalások felismerésében.
dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha az eredeti oldalról töltöd le (fitgirl-repacks.site), akkor teljesen biztonságos.
dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Mivel ezek warez alkalmazások nagyon sok útmutatóban van, hogy kapcsold ki a vírusirtót. Innentől kezdve simán lehet vírus benne.
dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

A fitgirl még ezt sem kéri. Már 20+ játékot töltöttem le, be se jelzett a vírusírtó egyik játékra sem. Tökéletesen működnek.

dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!