Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paypal hozzáadása Google...

Paypal hozzáadása Google wallethez?

Figyelt kérdés
Helló. Van valami beállítási lehetőség amitől a telefonom azt hinné hogy Németországban van? Paypalt szeretném fizetésre használni Google walletten keresztül, de csak Németország/USA engedélyezett, és csak kártyát enged hozzáadni...
dec. 18. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Miért nem enged a Google Wallet más országot neked csak USA és DE? Én használom, semmi baja. Vagy maga a paypal nem megy benne más országból? Annak banki törvények, adózás vagy hasonló oka is lehet.

És igen, a Google Wallett kártyákhoz lett kitalálva, nem hiszem hogy tud mást kezelni.

dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hintalow ***** válasza:

Èn sem èrtem, hogy mi lenne itt a cèl.

A google wallet-hez kártyát lehet hozzáadni.

Paypalnál van ugyan lehetősèg általuk kibocsátott kártya igènylèsère, de azt csak usa lakcìmmel ès usa banki adatokkal lehet igènyelni, azon semmilyen vpn nem fog változtatni.

De tènyleg kusza az egèsz kèrdès.

dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Usaból paypalra kapok jogdíjat és azt szeretném elkölteni úgy hogy a pénz ne érintkezzen a bankszámlámmal, ezért volna jó közvetlen paypallal fizetni a boltban.
dec. 19. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig a pénzmosási törvény miatt erre nincsen semmilyen mód, csak úgy tudsz hozzáférni, ha személyes adataiddal a banknál igazolod magad, igazolványokkal.
dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!