Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelenleg Linux Mint rendszerpa...

Jelenleg Linux Mint rendszerpartíciónak mennyi hely javasolt? Ugyan ez a kérdésem Ububtura.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy felhasználási szokásoktól függ. Néhány példát szeretnék, hogy mihez mennyi megfelelő mostanában. "Átlagos" használat (munka) mellett Video és zeneszerkesztő programok is lennének a gépen. 80.000 MB a rendszernek esetleg? Kevés?
dec. 21. 18:54
A kérdező szavazást indított:
ennyi megfelelő hely
inkább 100.000 MB
150.000 MB vagy több
2 szavazat
 1/4 KmsRys ***** válasza:

Te most viccelsz? Ekkora partícióra rá se fér, ez még egy 20 éves OS-nek is kevés lenne...


Minimum 20-30 GB kellene, hogy használható is legyen, de inkább több, ha a home-ban is szeretnél fájlokat tárolni.

dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

"What are the system requirements to run Linux Mint?


* 2GB RAM (4GB recommended for a comfortable usage).

* 20GB of disk space (100GB recommended).

* 1024×768 resolution (on lower resolutions, press ALT to drag windows with the mouse if they don’t fit in the screen)."

[link]


Jelenleg egy Linux Mint-es gépemben a rendszerpartícióból - ami nem tartalmazza a /home mappát (amiben van 6 GB egyéb, nem csomagból telepített program) - 12 GB használt.


"Ubuntu 22.04.3 LTS


Recommended system requirements:

* 2 GHz dual-core processor or better

* 4 GB system memory

* 25 GB of free hard drive space"

[link]

dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-es és 80.000 MB az hány GB?
dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KmsRys ***** válasza:
#3 jogos, figyelmetlenségem miatt 80 MB-nak olvastam... Ezt én néztem be :D
dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!