Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom a...

Milyen programmal tudom a gépemen lévő videónak a végét levágni?

Figyelt kérdés
64 bites Windows10 op.rendszerem van. Windows Media Player fent van a gépemen,de azzal sajnos nem megy. Milyen programmal tudok a videóim végéből levágni?

dec. 22. 21:41
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy magyar fejlessze. Csak magyar nyelvű legyen a program. Miért olyan nehéz ezt megérteni? Magyar nyelvű és ingyenesen használható videószerkesztőt kérek. Tehát, hogy magyar legyen a felülete. Miért lehetetlen és teljesíthetetlen ez? Nem kéne annak lennie!
máj. 8. 15:50
 42/48 anonim ***** válasza:
Te fogyatékos vagy? az előttem lévő válaszoló (#38-as) írta, hogy magyarul jelenik meg a felülete. Még képet is linkelt róla.
máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Akkor az "Avidemux" jó lesz nekem? Könnyű használni?
máj. 17. 07:05
 44/48 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Telepíted és voila magyarul fog megjelenni. Minden más dologra, rákérdezel itt, ha elakadsz. Most már így a 43. forduló után, nem adjuk fel... 😉
máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Neked én inkább egy ollót javaslok. Bár kétségeim vannak hogy elboldogulsz rgy olló használatával, lehet az is túl bonyolult neked.
máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Az elejéből is vágj le kicsit.
máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Ja, elsőre gyakorolj egy semleges videóval... Ha rájöttél az ízére, akkor jöhet az igazi.

Vagy egy olló..., ha inden kötél szakad. :)))

máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Komoly válaszoló is akad?
tegnapelőtt 09:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!