Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért melegszik a telefon...

Miért melegszik a telefon konvertálás alatt?

Figyelt kérdés

Egy 30 perces videót (3840x1920, 60fps) akartam 30fps-re vissza a youcut progival, és az egész telefon szinte égett, még fura szag is lett.


Találtam egy nevesincs "video converter" nevűt, és úgyanazt szerettem volna csak az fps-t levenni, és éppenhogy csak langyos a telefon.


Volt egy másik nevesincs "video converter" névre hallgató app, azt brutálisan forrósította még a képernyőt is, leállítottam a folyamatot.


Ilyen szintű melegedést csak akkor tapasztaltam, amikor egyszer 4 GB frissítés jött a készülékemre, azóta sem. Semmilyen játéknál.


Van erre magyarázat?



dec. 23. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. Max teljesítményen dolgozik folyamatosan a processzor és a telefonodban nincs aktív hűtés. Mit hittél, mi konvertálja át a videót? A kismanók pakolgatják a biteket? :D
dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egy PC-t is megpörget egy video konvertálás, az viszont nem normális, hogy szaga van...
dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefon típusa?
dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert dolgozik. Keményen.

Láthatóan te nem szoktál.

dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk a telefon nem erre való?
dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!