Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy az aim hack...

Miért nem megy az aim hack win 10-en?

Figyelt kérdés
Sziasztok, counter strike 1.6 on win 7-en ment még pár éve, most próbáltam minden beállítással, de sehogysem működik.

dec. 25. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát ehhez kell azért némi bőr bizonyos helyen, csalni, és még ha nem megy a csalás ebben segítséget is kérni. Komolyan legyen benned annyi gerinc, hogy nem vágod tönkre más játékát a csalással.
dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
#1: Az ilyenben nincs. Nem csak csaló, de pofátlan is.
dec. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
89%

Nyilvánvalóan a csalásban van valami, ami csak akkor működik ha az operációs rendszerben is megkerül valamit, amit a korábbi rendszerekhez lett alkotva és az újabbaknál már nem működik, egyszerűen azért már más a rendszer működése.


De nem is baj! Ne csalj! Annál undorítóbb dolog nincs.

dec. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mert szar vagy és az is maradsz ilyen cheatekkel.
dec. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ez a saját szeróm, amit én csinálok hlds-el, és erre létrehozva, van sima steam accom is amin sosem csaltam,nem.vagyok bolond ez direkt ilyen hülyülés. De köszönöm az előítéleteket. Ha gondoljátok egyszer összehozunk egy ilyen baromkorást mert szerintem olyan vicces😃 kizárólag az általam létrehozott saját szerveren.
dec. 25. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megy az csak nem biztos úgy ahogy te akartad. A háttérben már lehet mennek a programok ne aggódj ;)
dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!