Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismerős valakinek a Pi (π)...

Ismerős valakinek a Pi (π) alkalmazás?

Figyelt kérdés
Elvileg valami pénzkeresési lehetöség, amire meghívó kell és a Google play-ről lehet letölteni. Valamiért nagyon rám akarták magyarázni, de én szkeptikus vagyok az ilyenekkel. Lehet, hogy valami adathalász oldal vagy ki tudja. Túl egyszerűnek tűnik. Csak naponta kattintgatsz és azért kapsz USA dollárt. Én ezt nem tartom valami megbízhatónak. Van olyan aki ismeri ezt az appot?

dec. 25. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

A semmiből nem szokott pénz jönni. A "pénzgyűjtő" alkalmazások nagy része azon alapul, hogy letöltetnek veled további alkalmazásokat és azok használata után kapsz valamilyen egyenleget, és abból pár ezret összegyűjtve majd egyszer pénzre lehet váltani. Az alkalmazások amiket futtatsz, közben mindenre engedélyt kérnek hogy hozzáférjenek, és a megszerzett adataidat használják fel. A másik részük az értékelésmanipuláció, ahol azért kapsz kreditet, hogy pozitívan értékeld az alkalmazást (a többi felhasználót átverve és a gyanújukat csökkentve, hogy ők is használni kezdjék).

A terjesztés egyik módszere az egymás alá regisztrálás, ahol szintén piramisjáték szerűen lehet kreditet kapni a meghívottjaidnak, ezért szokták vírusszerűen ajánlgatni és minél több embert rávenni a használatra.


Bármelyik szempontot nézed, mindegyik miatt kerülendő az ilyen.

dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 véleményét osztom. Röviden leírva az ingyen pénz scam
dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg egyszerű. Meghívsz magad alá 100 vagy akár 1000 balekot, azok után jön a bevétel :D Ha ők költenek vagy hirdetést néznek. Egyszerű piramisjáték.
dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ezért nem akarok igazán belemenni. Ismerősöm mondogatta nagyon, hogy küld meghívót de hát ha így működik akkor nálam offos. De már elsőre is gyanús volt nekem az egész. Köszi a válaszokat!
dec. 25. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
A piramisjáték átverés
dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős vagy, de gondolom még fiatal ha ilyen pénzkeresési lehetőségekben hiszel.


Amikkel tényleg lehet keresni azok a freelancer oldalak, fiverr, stb. Nyilván ehhez kell tudnod valamit csinálni, logo tervezés, design, programozás, stb. és angolul is.


De ezekkel lehet pár dollárt keresni. De nagyon telítődött a piac.

dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Csak naponta kattintgatsz és azért kapsz USA dollárt."

Van ilyen, de annyit kellene kattingatnod, hogy jobban jársz, ha elmész közmunkásnak és napi 8 órában támasztod a seprűt.

dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

„Nem tudom mennyi idős vagy, de gondolom még fiatal ha ilyen pénzkeresési lehetőségekben hiszel.”

Ki a bánat mondta, hogy hiszek benne? Még hogy nagyon fiatal lehetsz. Lehet, hogy idősebb vagyok nálad. Pont ezért kérdeztem rá.

dec. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!