Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusirtót vegyek?

Milyen vírusirtót vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat keresek (nem ingyenes) amihez van tárhely legalább 100GB dokumentumok mentésére, illetve gyerek védelem. Nortonom van most ez ilyen, de a szülői felügyelet része kicsit zavaros, nehéz kezelni, ezért gondoltam, hogy váltok. Ja és legalább 10 gépre (asztali és telefon) használható legyen. Ja és VPN

dec. 29. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Surfsharkot használom, azon belül a One+ verziót. Bármennyi gépre megoszthatom. Mivel ugye ez egy VPN alapvetően ahhoz, hogy legyen antivírus legalább a One előfizetés kell. És pl kaphatsz +3 ingyen hónapot ha mondjuk egy influenszer kódját használod mikor megveszed.
dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem olcsó, de nagyon jó az ESET. Ez a legújabb, nekem két hete frissitésben olyan jött, hogy böngészővédelem. Vannak kedvezmények is. A legjobb védelem, nemcsak vírusirtó.

[link]

dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Avira prime, 5 eszközre 14.500 ft/ év. Tárhelyük nem tudom van-e.


Ingyen kipróbálható...

dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, tárhelyük ezeknek nincs ahogy nézem, de kb fele annyi mint a Norton és annyiért már belefér egy 100gb onedrive vagy google drive előfizetés. Viszont az a baj, hogy gyerek felügyelet sincs, viszont arra is ott van a google family csak azt még nem annyira ismerem. Az ESET az drágább mint a Norton ezért az kiesik nálam. Talán az avast a legszimpatikusabb.
jan. 1. 19:04
 5/7 A kérdező kommentje:
még egy kérdés, torrentezni tudok vpn-el. Csak mert a norton azt is letiltja és valahol azt írták, hogy elvileg kéne tudni. A norton support azt írta, hogy a torrent oldal tiltja le a vpn-t. Ncore-t használok
jan. 1. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ESET-ben van szülői felügyelet, tehát az annyival jobb. Át lehet állítani arra is, hogy Játékos üzemmmód! De ha orvos, nyugdijas, katona vagy pedagógus vagy, akkor 50 %-os kedvezménnyel is megveheted. A legmegbízhatóbb víruskergető, egy évre az előfizetés nem is sok.
jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Bitdefender is egy jó vírus írtó, ahhoz meg aztán minden van
jan. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!