Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ketten akarunk egy gépen...

Ketten akarunk egy gépen játszani Co-op-ban van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Ebben a témában nagyon laikus vagyok talán tud rá valaki megoldást talán nem.

Szóval a barátnőmmel akarunk ketten játszani egy adott játékkal sajnos neki egy laptopja van ami a Raftot még épp hogy alacsony beállítások mellet gyenge 30fps-el elfuttatja de más egyébb játékokhoz már kevés.

Szóval az a nagy “tervem” hogy az én gépemen valahogy megoldani. Minden körülmény adott hardveresen, 1 monitor, 1 tv van a gépre kötve. Próbáltam a virtual boxot de nem tudtam működésre bírni a dedikált grafikus kártyát hogy azt használja a virtuális gép de nem bírtam és elvileg nagyon nem is lehet játékra használni. Valaki tud más egyébb megoldást ami legalább egy próbát megérne? Nagyon örülnénk neki.

A lényeg hogy az egyik monitoron az ő játéka a TV-n az én játékom és mindenki a saját steam fiókjába bejelentkezve.



jan. 4. 06:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs.
jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!