Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus p5pl2-es alaplaphoz...

Asus p5pl2-es alaplaphoz nincs meg a telepítőlemez, honnan tudom leszedni egyben?

Figyelt kérdés
a videókártyát nem tudom hogy milyen benne , azt hogyan tudnám kideríteni?
2010. okt. 22. 20:16
 1/6 Vérgibbon ***** válasza:
Asus.com a drivernek, Aida32 a videokártya típusának.
2010. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Üdv!


[link]


innen;) .. a listában kiválasztod a motherboard-ot; a lsitában görgetsz lefelé Socket 775-ös csoportig; ott megtalálod a P5PL2-es deszkát. Amúgy nem komoly: SoundMax AD1986A Audio Driver V5.10.01.4160 az audio-driver; illetve: Realtek Lan Driver Ver 5.658.0814 esetlegesen a hálókártyához. A chipset-hez Intelt rebesgetnek; de a hivatalos oldalon nincs Chipset-es kitétel:)


Ami a videókártyádat illeti; leszeded az oldalát, és elolvasod, mi van a kártyára írva;). Elég régi deszka ez ahhoz,h garanciális legyen; ergo leveheted a gépház oldalát: két csavar;). Alternatív megoldásnak megpróbálhatod az Everest nevezetű programocskát:)


Sok sikert. Ha nem boldogulnál, feltölthetem valahova a kért drivereidet:)


minden jót!

2010. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

és elég is ennyi drivert felrakni?

amit adtak hozzá cd-t azon is ennyi volt?

amugy a videókártyára semmi nincs ráirva!

2010. okt. 22. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Üdv, ismét én..


Hát, furcsállom,h nincs semmi a kártyára írva:$... mindegy..


Igen, ez a 2 driver elég. Az oldalon sincs több néhány bios-frissítésnél. Ha biztosra akarsz menni a hardver-támogatások esetén: Sajátgépre jobb gombbal: Tulajdonságok.


Hardver fülön az eszközkezelő:) Ha itt nincs ismeretlen, sárga felkiáltójeles eszközöd, akkor minden összetevőd stimmt;)


Sok sikert.

2010. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Furcsa de nincs semmi ráírva se márka , se semmi. De GForce 7300 mint kiderült. Felraktam mindkét drivert , de van még 2 sárga kérdőjeles eszköz , egyik "SM buszvezérlő" a másik az "ismeretlen eszköz" , ezekhez mit kell felrakni?
2010. okt. 24. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Intel 945pl chipset


[link]


.. Az ismeretlen eszközödet tekintve, nem tudom. Valami extra még belepakolva? Wifi-kari? Hangkártya? Tv-tuner?

2010. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!