Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért crashel a fortnite?

Miért crashel a fortnite?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Creáztam és csak úgy random kidob a játékból és ennyit ír: "Fortnite crash report: Fortnite has crashed. We're very sorry this happened and we are working toward preventing it in the future.

Kb ez 5x re történt meg. Amit az epic oldalán mondanak, hogy újra telepítés megvolt, megfelelő speceim vannak stb. Nem tudom mit lehetne ezzel tenni, nem vagyok valami jártas az ilyesmi doglokban, úgyhogy ha tud valaki segíteni azt megköszönném :D.


jan. 13. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb oka a hibás videókártya.
jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi az a hiba ami 20perc játék után vagy 1-2kör nem dob ki, de a 3.game ben már ki crashel?
jan. 13. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy golyó a GPU-n nem érintkezik rendesen, ahogy felmelegszik megszűnik az elektromos kapcsolat és az kicsinálja a GPU-t, az azon futó kód leáll, amitől a program crashel.
jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áhh. És gondolom ilyen szervíz annyira nincsen, tehát vagy vele élek vagy kuka és új :/
jan. 14. 02:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
jan. 14. 02:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!