Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha bizonyos Appok letiltják a...

Ha bizonyos Appok letiltják a screenshot lehetőséget, akkor hogyan lehetne ezt engedélyeztetni?

Figyelt kérdés

Androidról van szó, és ezért se értem mert pont az az előnye hogy nincs annyira korlátozva.

Szóval a képernyő képeket hogyan lehet engedélyeztetni, olyan appokban, amik ezt próbálják letiltani?

Első sorban itt a BKK appra gondolok.

Lassú folyton kikeresni, és nem bízok a netemben se hogy mindig elérhető lesz, akár metró alagútban.

Ezért szeretném a QR kódot le sceenelni biztonság esetére.

Meg lehet kerülni a letiltást?



jan. 19. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy.
jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy másik telefonnal lefotózod.
jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt pont hiába screenshotolnád, mert neked kell beolvasni. A vármegyebérlet működne így, mert az egy fix kód. De a MÁV app működik offline is, így a Miskolc és Eger közti hegyi utakon ahol alig van térerő is tudod használni (az más kérdés, hogy a busz validátora működik-e ilyen helyzetben, de az már nem a te bajod).
jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De az ellenőrnek így is van hogy fel kell mutatni hogy beolvassa.

Igazából az most csak egy példa volt.

Más app is van ami letiltja, ami most nem ugrik be hogy pl mi, de volt hogy szükségem lett volna rá.

Szóval a kérdés adott.

Vagy erre nincs kiskapú?

Ha egy appba bele van írva hogy ne lehessen screenelni akkor azt nem lehet, androidon se?

jan. 19. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A nincs, sehogy, nem lehet szavak melyik betűjét nem tanultátok még a suliban?
jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocs de mit kezdjek egy random beböfögött "sehogy" szóval?

Majd ha leírod az utánajárásod, tapasztalataid, elfogadom azok relevanciáját.

Vagy ha próbáltad root-al, és minden féle módszerrel, legyen igazad. Nyugodtan oszd meg.


Addig szerintem nyugodtan várhatok egy értelmes ember kommentjére.

Mert szerintem a "Sehogy" bemondásoddal, nem zártad le a topikot.

Kösz..

jan. 20. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted. A valósáég nem a te tévképzeteid alapján működik. Vergődhetsz, attól még nem lesz ennek felülírására lehetőség.
jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oks, a kérdés ettől még nyitva áll XD 1 év múlva is tudnak hála válaszolni rá ha majd lesz xd

Én várom az örökkévalóságig a megoldó választ.

:))))

jan. 20. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha rootolod a telefont, akkor a Disable Flag Secure Magisk modullal bypassolhatod a korlátozást.

De ekkor lehet, hogy a root hozzáférést is el kell rejteni az alkalmazás elől.

Ezt a Magisk Hide segítségével, vagy a RootCloak Xposed modullal tudod megtenni.


Ha nem akarod rootolni, akkor az App Cloner alkalmazással klónozhatod, ami ki tudja venni ezt a korlátozást, de ez nem minden alkalmazás esetén működik.

jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, Xposet pont láttam említve redditen.

Megpróbálom akkor inkább az app cliner-t elsőnek.

Kösz.

jan. 23. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!