Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítsen már? A GhostSn...

Valaki segítsen már? A GhostSniperContracts2 magyarítása miért nem megy fel erre a retek gépre, most már idegesít, mindenhogy kipróbáltam már, az összes könyvtárba, english verzió törlve úgy meg nem adott be semmit játék közbe, csak kock kocka jel?

Figyelt kérdés

#számítógép #gép,játékprogram,hun,magyarítás,lövöldözős,mesterlövész,találat,lövés,ember,puska,célzás,golyó #fegyver,lefordítás,lemagyarítás,angolról magyarra fordítás,fordítás,programok,feltelepítés, #katonák,háborúk,felbérelés,merénylő,lövészet,misszió,bevetés,halál,odalő,eltalálja,precíz lövés, #játék konfogurációk,játék konfiguráció,konfiguráció,számítógép lefordítás,programnyelv #programozás,hack,hack program,magyar fordítás,magyarra fordítás
jan. 25. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kliensben ellenőriztesd a játék helyi telepítését először is...
jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Velhetoleg nem kellett volna torolnod semmit.
jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Operációs rendszer neve: Microsoft Windows 10 Home

Rendszer típusa: x64-based PC 64 bites operációs rendszer, x64-alapú processzor

Processzor: AMD Ryzen 5 2400G with Radeon Vega Graphics, 3600 Mhz, 4 mag, 8 logikai processzor

Memória mérete: 8,00 GB

jan. 25. 13:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre most konkrétan senki sem volt kíváncsi. A steam mit írt, miután ellenőriztetted a fájlokat?
jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kérdezték de úgy sem sikerült mindent próbáltam már mondtam.

Valamelyik nap egy tag kérdezte (de ez ugyanez a kérdés volt, csak kiírtam normálisabban) hogy milyen ez a retek gép na mindegy.

jan. 25. 15:53
 7/13 anonim ***** válasza:
A steam ilyet biztos, hogy nem írt.
jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg van srácok jó lett, csak rá kelet vezetnetek, a elérési útvonalakat kelet kicsit variálni, és jó lett.
jan. 25. 16:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,sziasztok. Nem a steam írta, hanem itt kérdezték.
jan. 25. 16:21
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd a siberian mayhem fordításást aki elválalja annak fizetek 5000-huf.
jan. 26. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!