Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megcsinálni...

Hogyan lehet megcsinálni msn-en az alábbit?

Figyelt kérdés
Tehát felvett egy csaj az előző sulimból, aki nagyon idegesítő, sokat beszél és hülyeségeket... Viszont a szüleink jóban vannak, és nem akaron megbántani, meg néha találkozunk is... Szóval valami olyan kéne, hogy ne lássa, mikor vagyok fönt és mikor nem, viszont azt se, hogy elutasítottam. Ja és az nem jó, h rejtve megyek föl, mert azt viszont szeretném, hogy a többi ismerősőm lássa, hogy mikor vagyok fent...
2009. jan. 4. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
töröld le. Azt nem fogja észrevenni. Engem is mindig letöröl a haverom, ha már elege van a hülyeségeimből, én meg látom, hogy fönt van az ismerőseim közül, de mindig olyan állapotban, hogy nem elérhető.
2009. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt sehol nem tudja megnézni? Mert plus-ban elméletileg van olyan, ahol meg lehet... vagy legalábbis én úgy tudom...
2009. jan. 4. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Plus!-ban tényleg meg lehet nézni, letörölted-e, de ha csak letiltod, azt sehogy nem tudja megnézni, viszont a hatás ugyanaz, nem fogja látni, hogy elérhető vagy. Se a neved, és személyes üzeneteid változását, semmit. :-)
2009. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
katt a nevére jobb egérgomb és partner letiltása akkor nem látja, hogyha felmész az msn-re
2009. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!