Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A freemail-en hogy tudom...

A freemail-en hogy tudom megnézni a régebbi leveleimet?

Figyelt kérdés
Csak az utolsó 10 ezret lehet megnézni, de nekem egy régebbit kéne előhalásznom. Van valamilyen beállítás?

febr. 4. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Amekkora hulladék szolgáltató, nem lenne meglepő ha eldobná az összeset egy mennyiségi limit felett. Kizárt, hogy 10 ezer darab személyes levelezésed legyen, jelölj ki néhány spamet és törölj vagy százat belőle. Ha törlés után megjelenik az ami a 10 ezres határ fölött rejtve volt, akkor ez a megoldás. Ha ezután sem, akkor rá kell tudni, hogy ez így működik.
febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Freemailen az is csoda, ha a friss leveleidet meg tudod nézni.
febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Jobb felső sarokban 50 levelenként tudsz lapozni:

[link]

alternatív megoldásként kérd le a leveleket levelezőkliensben - ilyen például az ingyenes, nyílt forrású, multiplatform Thunderbird ( [link] ) - IMAP-on keresztül (beállítási segédlet: [link] ) úgy könnyebb kezelni.

febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még egy megoldási lehetőség: lehet szűrni is a levelezésben:

[link]

febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!