Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell steamen magyarosít...

Hogyan kell steamen magyarosítani?

Figyelt kérdés
Nem rég megvettem a TWD szériát steamen, viszont eléggé jó lenne ha tudnék hozzáadni magyar feliratot.. sok videóstól láttam, hogy megcsinálták és úgy játszottak vele.. én sajnos nem értek teljesen hozzá, ezért nagyon megköszönöm ha valaki megmondja hogyan is működik ez.

febr. 4. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Egy szál kolbásztól minden magyaros lesz.
febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában a magyarítás leírásában lépésenkénti leírás van a használatról, a letöltési csomagban mellékelve vagy a letöltési forrás bejegyzésében leírva. Az alapján működnie kell, de általánosságban is két módszer van:

- manuális módban meg van adva hogy melyik mappába kell a fájlokat beilleszteni vagy más fájlokat felülírni

- automatikus módban a telepítő magától megkeresi ezt a mappát és elvégzi a műveletet, csak végig kell okéznod a lépéseket.

febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lol fél óra eltelt és meg is tudtam csinálni.. azért köszi a válaszokat...


#1 minden magyarosítással kapcsolatos kérdéshez odaírod ezt?

febr. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!