Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hp Pavilion x360 gép elbírja...

Hp Pavilion x360 gép elbírja a Sims 3 játékokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kisebb laptopot venni tanuláshoz és munkához. Nem raknék rá játékokat csak Sims 3-at kiegészítőkkel. Intel Iris Xe Graphics elbírja? Gamer laptopot nem vennék, mert tényleg nem játszom mással csak ezzel a játékkal, fölöslegesnek találom.

#Sims #laptop vásárlás #laptop #Hppavilionx360 #Intelirisxegraphics
febr. 7. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a gépigény szerint 2-3x teljesíti túl a hardver követelményeket. Athlon/Pentium 4 proci, 2GB Ram, És ezer éves fing videokártya kell alá.

https://www.youtube.com/watch?v=GXvQbV8CZkY

Ramból azért nem árt ha van, de a proci és a grafika nem akadály ennek a gépnek.

febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen láttam a videót,csak ahogy látom ez az alapjáték kiegészítők nélkül. Nem tudom, hogy vinné-e kiegészítőkkel..
febr. 7. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a kiegészítők a ramot fogyasztják inkább, abból nem árt, ha van 16GB a notiban.

Ilyen "minimál" játékra teljesen jó az Intel IrisXe vagy az AMD Radeon Vega integrált grafikák. Simán hozzák egy 15 éves komolyabb videokártya teljesítményét.

A Win10/11 eszi a ramot egy belakott rendszer alapból 3-4GB plusz az integrált grafika is azt használja és akár 3-4GB-t is kérhet. (Ami nem baj)

Ezért nem árt 16GB-os modellt venni.

febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!