Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok résztvenni...

Miért nem tudok résztvenni Webex meetingen?

Figyelt kérdés

Fontos értekezletem lenne holnap a Webex-en. Viszont amikor szeretnék belépni a meetingre azt írja, hogy az alkalmazást szükséges telepíteni. Viszont amikor megpróbálom, az írja, hogy ezt az alkalmazást nem lehet letölteni. A böngészőben pedig nem enged tovább, elvileg le kellene töltsem.

Hamarabb lett volna a meeting, de mivel ez a probléma merült fel, át tettük az időpontot holnapra.

Valaki tudja, mi lehet a probléma?



febr. 7. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen rendszert használsz? Itt a 64 bites Windows telepítőre kattintva nemcsak letölti, de el is indítja a telepítőt.

Az egyik lehetőség, hogy Windows S mód van telepítve, és az csak a Microsoft áruház alkalmazását engedi telepíteni, más exe fájlokat nem. A másik, hogy valamilyen védelmi szoftver akadályozza meg.

Az elsőre a megoldás az S mód kikapcsolása:

[link]


A védelmi szoftver esetén ki kell kapcsolni, és megnézni hogy akkor engedi-e, majd kivételhez adni.

febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs, elszúrtam, az "itt" alatt a hivatalos oldal letöltési linkjét értettem, csak lemaradt a link:

[link]

febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!