Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Mi lehet a baja a gépemnek? Bővebben és képek lent!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

1 hete hétfőn éjszaka játszottam a gépen a telepített játékokkal (többel is) autós játékokkal. Kormánnyal is játszottam. Régi Logitech kormányom van, aminek külön cd-n van a "programja". Ezt feltelepítettem és játszottam is. Aztán neteztem még. Aztán kedden este már nem kapcsolt be a gép csak nagyon sokáig töltött. Aztán az "Üdvözöljük" nyitókép 1 órán keresztül töltött. Aztán meguntam és kényszerleállítottam. Aztán másnap már nem töltött be semmi sem. Csak a képeken látható dolgokat adta ki sorban. Vírus nem igen lehet. Amúgy csak az alap vírusirtom van. De az tökéletesen működik. 64 bites Windows10 operációs rendszerem van. Szerintem nem frissítés cseszte el, mivel az már régebben jött a gépre. A hiba előtt legalább 1 héttel. Amúgy mindig egyből van frissítve a gép, amint jön rá frissítés. Bármi kérdés van, szívesen válaszolok rá legjobb tudásom szerint. Az újratelepítést mindenféleképpen ki szeretném zárni és el szeretném kerülni!!!



febr. 12. 23:33
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Nem írt valami mást is a Biosban? DE ha a Hibajavítás ezt írta, hogy nem tudja kijavítani, én mindenféleképpen vírusra gondolnék. AZ a baj, hogy nem indul el az operációs rendszer, akkor le lehetne egy online vírusirtót futtattni. Nekem Eset Home védi a gépemet, de mi van a Naplófájlokban, miket vett észre? JSAgent.As trójai vírust! A reklámokban elrejtett vírus.. A helyedben elvinném egy megbizható szervizbe és kőkemény vírusirtóval átnézetném. És máskor használj fizetős védelmet.
febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hoztál létre visszaállítási pontot vagy nincs mentésed a képfájlról amivel tudnád javítani akkor újra kell telepíteni.
febr. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Winchester/ssd kuka
febr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:

Sajnos mindegyik korábban felsorolt lehetőség szóba jöhet a hiba forrásaként.

Azt kellene megnézned, hogy csökkentett módban elindul-e még a Windows. Ha már az sem megy, és rendszervisszaállítási pont sincs, akkor csak az újratelepítés marad.


Az utolsó képen a Hibaelhárítást válaszd, majd a Speciális rendszerindítási lehetőségeket. Újraindulás után pedig a Csökkentett mód hálózattal opciót.


Ha így elindul, akkor van értelme a további hibakeresésnek, pl. lemezellenőrzés - remélhetőleg csak a fájlrendszer sérült, akkor még jó esélyeid vannak. De mindenképp kellene utána egy alaposabb diagnosztika.

Eseménynaplót átnézni, stb.

febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek hozzá az a gond. Nagyon régen Windows7-emmel is volt nagyobb gond ott valahogy elindítottam a csökkentett módban és utána hetekbe telt mire vissza tudtam állítani rendes formába a gépet. Mivel nem értek hozzá. Ezért nem szeretném a csökkentett módban elindítani. Mert már szenvedtem vele sokáig. A bios-hoz sem értek. Azt sem tudom hogy kell előhozni.
febr. 13. 09:07
 6/60 A kérdező kommentje:

[link]


#4 ezt adja ki a hibaelhárítás után. Bármit mondtok - én rámegyek és küldöm ide, hogy mit ad ki.

febr. 13. 09:13
 7/60 anonim ***** válasza:
80%

Mivel sok minden lehet az oka, az újrahúzást kéne mégis megtenni szerintem, nem napokig szenvedni ezt-azt állítgatva, próbálgatva, olvasgatva. Akkor egyből kiderül hardveres-e a gond.

Tudom, nem akarsz telepíteni...

febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Nem akarok és nem is tudok újratelepíteni. Azt el fogom kerülni, ameddig csak lehet.
febr. 13. 11:04
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

#8

De ha nem tudod használni akkor mit csinálsz vele, csak nézegeted napokig vagy hetekig. Magától nem fog megjavulni. Feles volt feltenni a kérdést, egyből szervizbe kellett volna vinni, majd ők újratelepítik.

febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Nem vittem direkt még szervizbe. Nem akarok érte fizetni, ameddig nem muszáj!!!
febr. 13. 11:32
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!