Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lehet az, hogy egy...

Miért lehet az, hogy egy adott játékban kevesebb fps-em van?

Figyelt kérdés
A league of Legends nevezetű játékról lenne szó. gépem: RTX2060, AMD rzyen 5 5500, 32 giga ram (win10). Átlagban alig 100 fps-em van, miközben más sokkal komolyabb játékokban akár több. Már mindenféle fps növelő youtube videót kipróbáltam de semmi sem használ. Tudom hogy ez mára már nem egy atom gépezet, de szinte lehetetlennek tartom, hogy alig 100 fps-t vagy sokszor kevesebbet bírjon ez a config a LoL-ban. Esetleg valakinek valamiféle megoldás?

febr. 14. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Vsync ki van kapcsolva? Nincs fps limit bekapcsolva valahol (akár a játékban)?
febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vsync kikapcsolva, illetve nincs fps limit, ha a játékban pl. 120 -ra limitálom akkor egy ideig 120, de időnként akár 80-ra is leesik, ami szerintem már durva
febr. 14. 21:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul a játékon belül a grafika is közepesre van állítva, illetve árnyékok teljesen kikapcsolva.
febr. 14. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!