Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 alatt eltünnek az...

Windows 7 alatt eltünnek az ikonjaim. Miért?

Figyelt kérdés
Szeretem, ha az asztal rendben van, ezért a programok ikonjait úgy nevezem át, hogy egy sorba kiférjen. Erre pár programnál (TweakNow PowerPack, Microsoft Office Word 2010) újraindítás után az a kis rendszerhibás ikon van. A program működik, indul rákattintva. XP, Vista alatt ez nem fordult elő. :( Próbáltam jobbklikk-tulajdonságok-ikoncsere módszerrel, de nem tudtam visszatenni és a visszanevezés sem segít.
2010. okt. 24. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

meg kell parancsikonnal érdemes csak csinálnim mert ha az eredetit másolod ki az asztalra, akkor nem fogja tudni hogy meik képet kell neki mutatnia. Próbáld meg az ikont törölni, és a célmappából parancsikont csinálni. Az eredeti fájlt hagydd békén. Ha nemjó akkor telepítsd újra a programokat és utána csináld meg ezeket.


Remélem segítettem

2010. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tehát az átnevezett ikont törlöm az asztalról és mondjuk a TotalCommanderrel megnyitom a program fájlokat és onnan jobbklikk a progira, küldés asztalra, mint parancsikon és azt nevezzem át? Így érted?

Az sem világos, hogy miért csak ez a két ikon szarakszik. Többi több 10 progi leszarja, ha átnevezgetem az asztalomon...

2010. okt. 24. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!