Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Snapchaten eltűnt egy ismerős,...

Snapchaten eltűnt egy ismerős, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel pár napja beszélgetek ott, nem nagyon akartam személyesebb dolgokat megadni, mint pl a Facebookom, szóval csak ennyi volt. Most viszont néztem, eltűnt a beszélgetés is, meg az ismerősök közül is.

Ez mi lehet? Tiltott, vagy törölt? Sajnos valami hülye neve volt Snapen és nem jegyeztem meg szóval nem tudok rákeresni újra. Nem értem mi lehetett, semmi bántót nem írtam meg naponta órákig beszéltünk.


febr. 22. 18:06
 1/6 anonim válasza:
Szerintem valamiert tiltottak, olyankor tunik el mindenestol.
febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem pontosan, mert nincs ékezet, valamiért tiltották őt, vagy valamiért engem tiltott(ak)? Másnak tudok írni.
febr. 22. 18:57
 3/6 anonim válasza:
Na jó, akkor írom ékezettel: valamiért őt letiltották, mert olyankor szokott ez történni, vagy pont törölte a profilját.
febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszi. Azért szólhatott volna előtte, na mindegy.
febr. 22. 19:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem hogy mi volt a felhasználóneve, megnéztem másik profilról, ott kiadta, szóval tiltott, csak nem tudom mi oka volt rá, akkor ez ennyi, talán jobb is így.
febr. 22. 21:34
 6/6 anonim válasza:

1 és 3 válaszoló vagyok.

Szerintem épp az volt a baj, hogy tolakodónak tartott, elvégre te mondtad h órákig beszéltetek, ami lehet h neki nem volt olyan kellemes mint neked.

febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!