Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Discord mióta kér telefonszámo...

Discord mióta kér telefonszámot regisztrációkor, hogy lehet elkerülni?

Figyelt kérdés

Akartam regisztrálni, de nem sikerült se hogysem

Régen nem kellett megadni telefonszámot



febr. 22. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az régen volt.
febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Van most valami trükk a telefonszám nélküli regisztrációhoz?


Ha a régi felhasználóval be tudnék lépni, akkor ott is kérne már telefonszámot?

febr. 22. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül.


[link]


"Discord insists on tracking users. If a user connects through a VPN, Discord demands that user provide a phone number.


Discord locks accounts that don't have associated phone numbers. When an account is locked, also called "deactivated", the user is not allowed to make real use of it until person adds a phone number."

febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy trükk van, megadod a számod. Vagy keresel alternatív megoldást.
febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Vannak ingyenes, net alapú sms küldő/fogadó szolgáltatások, aztán trackelje a krv anyját. "temp sms number" re keress rá.
febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudsz egy olyat linkelni, amit el is fogad?
febr. 24. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:

A legtöbbet elfogadja, pl. ezt is: [link]


Csak azt a fiókot ne nagyon használd olyan szerverekhez, amiken hosszú távon szeretnél maradni.


Ugyanis bármikor történhet bármi, ami miatt újra megerősítő SMS-t kéne kapnod a Discord-tól (amióta bevezették, elég gyakori, hogy előzmények és értesítés nélkül, randomizáltan meg is történik), akkor már szinte 100%, hogy nem fogod tudni újra használni, mert az ÖSSZES onilne SMS-fogadó szolgáltatásnál (még a keményen fizetősöknél is) vagy limitált a számonként fogadható üzenetek száma, vagy folyamatosan változnak a számok maguk.

febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de egyiket se fogadta el. Aztán a végén a sok próbálkozás után ezt írta ki:


The resource is being rate limited.

febr. 24. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:

2 napja egy ideiglenes (mint említettem többre nem jó) fiókhoz amit szerverteszteléshez hoztam létre, elfogadta.


De igazából mi értelme Discord regisztrációval, beállítással vesződni, ha rövidesen nem akarod már használni?

febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam még vagy 20 ilyet, de most már azt írja ki mindenre, hogy Érvénytelen Telefonszám.
febr. 24. 19:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!