Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan problémám lenne hogy...

Olyan problémám lenne hogy van egy F1-es játékom és nem tudom teljes nézetbe rakni vagyis hogy látszik a tálcám illetve az oldal cím. Hogyan tudom elérni hogy teljes nézetbe rakjam?

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki azt mondaná hogy kattintsak a négyzetre úgy nem megy. Egyszer játék közbe megakartam nézni az időt leraktam tálcára és azóta nem tudom full screenbe játszani a játékot.
2010. okt. 25. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
játék opcióknál nézd meg hogy van e olyan lehetőség hogy fullscreen...ha van akkor ott állítsd be ha nincs akkor keress egy config fájlt a játékmappában és abban írd át...sajnos a "F1"es játék nemvolt valami bőséges leírás de általában ez szokott lenni a problémája
2010. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Codemasters 2010 és nem találtam olyat hogy full screen meg configot se
2010. okt. 26. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!