Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja azt az összes...

Greenpear kérdése:

Miért írja azt az összes torrentre az ncore hogy stopped miközben a torrentkliensem(qbittorrent) qzt írja mindre hogy seedelés?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat

márc. 2. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A tracker csak kb. 30 percenként frissít, így a program indulásának első fél órájában még nem látja futtatottként.
márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
frissítve 11 órája mit kell átállítanom?
márc. 2. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Jelöld ki a torrenteket > kényszerített újrajelentés, utána frissítsd újra az ncore oldalt
márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így működik. Ha bekapcsolom a gépet csak 5-10 perc múlva írja ki az ncore-on, hogy seedel.
márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a közvetlen a kérdéshez tartozik de valamit buherálnak az oldalon.

Már a második alkalommal, hó elején (elsején), a két-három hete visszaseedelt torrentet visszatesz a seed kötelesek közé.

Jártam már kellemetlenül, mert addigra már nem volt meg.

Másnál fordult ilyen elő ?

márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, Igen, másnál is előfordult. Sokaknál. Az nCore staff magyarázata az, hogy EDDIG volt rosszul számolva az idő, és amit teljesítettél, azt tulajdonképpen nem is teljesítetted, mert hibásan tűnt el a seedkötelezett torrentek közül. De mostantól jó lesz. Mostantól úgy lesz, hogy 48 óra kötelező seed, plusz a gigabájt méret 0.4 százaléka is rámegy még. Ez engem ugyan nem érint, mert kevés és kisméretű torrenteket futtatok, de mondjuk valaki letölti egy sorozat összes szezonját, 500GB, azért az izzadni fog vele, mire visszaseedeli. Kíváncsi vagyok rá, hogy lenyelik-e ezt a felhasználók, vagy lesz valami lázadás.
márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

"Mostantól úgy lesz, hogy 48 óra kötelező seed, plusz a gigabájt méret 0.4 százaléka is rámegy még."

Évek óta így van a rendszer, mióta bevezették. Amíg kis torrenteket forgalmazol, fel sem tűnik a többlet.

márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Elméletileg volt így, de nem így számolt a rendszer, többször leírták ezt a marhák a fórumban-. Példa. Tegnap letöltöttem egy 30GB-os torrentet. Eddig 48 seedidőt vont hozzá. Tegnap már 60 órát. Szóval ez nem jött be.
márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat, azt hittem hogy csak "engem kedvelnek"
márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!