Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PUBG játék közben csúszik a...

PUBG játék közben csúszik a kép, 10-15 másodpercenként. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Játék közben, 10-15 másodpercenként csúszik a kép, 5-10 másodpercen keresztül. Amikor ez történik, mozgatom az egeret, nem történik semmi, majd 5-10 mp múlva az a mozdulat amit az egérrel tettem, megjelenik viszont "felgyorsítva". Csatolok hozzá egy videót is.


Játszottam már ezzel a játékkal pár hónappal ezelőtt is, akkor nem volt vele problémám. Más játékoknál nem produkál hasonló jelenséget sem.


Konfigom:

VGA: Gtx 780

CPU: FX-8350

RAM: 8gb

Win10


A játékot már 2x is újratelepítettem, de ugyanaz a szitu. A VGA hőmérséklete 80 fok körül van, más játéknál is ugyanennyi körül mozog.

A grafika akár very low, akár ultra, az FPS ugyanannyi, de a jelenség ugyanolyan időközönként jelenik meg.


Ha bárki tud segíteni azt előre is köszönöm!



márc. 3. 18:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Az alábbi videón látható a jelenség. Sajnos csak ilyen megosztó portálra tudtam feltölteni :/


[link]


Letöltés után már látható a baj :D

márc. 3. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez hálózati hibának tűnik. Ping mennyi? Kábel közvetlen a végberendezésbe megy? Le/feltöltési sávszélesség mennyi?
márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pingem az jó, speedtesten is mérve 20 körül van, más játékban, is 40-70 között.

Lan kábelből jön az anyag, a net viszont kissé borzalmas. Letöltés: 6,66Mbs

Feltöltés: 0,75Mbs (hajrá nyugat...)


Gondoltam én is, hogy net probléma lehet, de nem találtam róla infót, hogy mi lehet a minimum követelmény erre.

márc. 3. 20:08
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Azért a 8GB memória is határon van, - főleg ha a háttérben valami rendszerfolyamat is terhel...


A Feladatkezelőt megnyitnám (Teljesítmény fül), aztán amikor jelentkezik a hiba, akkor ellenőrizném a Lemez grafikonnál a terheltséget - mert ha az volt leterhelve, akkor a virtuális memória kevés. (lapozófájlba ír)

márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eggyet értek #4-el a 8GB a minimum követelmény, ezt sajnos a Windows is eszi rendesen így lehet, hogy már nem aktuális.

Nézd meg az adatokat ha elfogy a ram bővítsd 12 vagy 16GB-re.

Brutálisan sok memória fogy nekem, ha böngészek, YouTube-ozok meg egy két apróság és 6-7GB-nél járok.

Játék közben nagyon ritkán van 8GB alatt a Ram használat. A CPU+GPU az elégnek néz ki.

márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor dobok mellé még 8 gb ramot, remélhetőleg ezzel megszűnik a jelenség!:)
márc. 4. 13:22
 7/8 CspCsj ***** válasza:
Azért memória bővítés előtt a Feladatkezelőben ellenőrizném, hogy mekkora a memória foglaltsága, - persze ilyen játékokhoz már nagyon ajánlott a bővítés.
márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vsyncet kapcsold be nkm megoldotta
ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!