Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor letiltott discord-o...

Most akkor letiltott discord-on vagy sem? több lenn

Figyelt kérdés
Tehát összevesztem az egyik barátommal discordon, és azóta szürke az állapotcsíkja az ikonjánál. Ez azt jelenti hogy letiltott? Másnak lehet zöldet mutat, csak nekem szürke (offline)? Már ilyen kb 1 hete, ennyi idő alatt már volt fenn többször is szerintem

márc. 4. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még a barátlistádon van illetve tudsz üzenni neki akkor nem tiltott le.

Ellenkező esetben, ha nem tudsz neki üzenetet küldeni és/vagy eltűnt a barátlistádról, valamint nem tudsz barátkérelmet küldeni neki akkor letiltott.

márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, annyival egészíteném ki, hogy ha nem tudsz reagálni az üzeneteire emojival, akkor biztosan letiltott.
márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát a közvetlen üzenetekben ott van, tehát amikor irtunk az mind megtekinthető még. Barátlistán nincs ott, de lehet hogy nem is küldtem kérelmet neki, nem emlékszem
márc. 4. 19:34
 4/5 anonim válasza:
20%
Bűztalpát beszagolnám kikötözném Talpátcsikire vágnám, Összekínoznám a Haverod!!
márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tehát a lényeg ha jól értem: ha barátlistán ott van még, akkor nem tiltott ugye?
márc. 5. 19:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!