Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem kompatibilis a...

Strongest kérdése:

Miért nem kompatibilis a Windows 11 a Corel 11-el?

Figyelt kérdés

Ha valaki tudna segíteni... Nemrég tették a gépemre a Windows 11-et és vissza akartam telepítgetni a kedvenc programjaimat pl. a Corel 11-et.

A program elfogadta a Corel 11-et és fel tudtam telepíteni percek alatt gond nélkül.

1. Megnyitáskor vettem észre, hogy a Corel Draw 11 programot megnyitja és amikor olyanokat csinálok benne, hogy rajzolok, színezek, betűket írok stb. akkor gond nélkül működik. Azonban amikor el akarom menteni, akkor magától kilép.

2. Ugyanezt a problémát tapasztaltam akkor, mikor más helyről bele szerettem másolni vagy parancsok közül kiválasztva az importálást beilleszteni egy kép fájlt, azonnal kilépett.

3. A Corelnek vagy egy másik programja is, a Corel Photo-Paint ami telepítődik a Corel Draw-val és külön ikonként jelenik meg tőle. Azt viszont meg sem tudom nyitni. Rákattintok az ikonra, vagy megnyitásra, be is jön a kép, majd anélkül, hogy bármit tennék rögtön ki is lép.

Amit eddig megpróbáltam: uninstallni az egészet, de 52%-ig csinálja, utána csak áll hosszú percekig, fél óra múlva (amikorra szerintem már régen uninstallnia kellene) még mindig ugyanott tart, ezért félbeszakítottam.



#hiba #nem kompatibilis #Windows 11 #Corel Draw 11 #Corel Photo-Paint 11
márc. 20. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Corel Draw 2002-es szoftver:

[link] [link]

"Windows 98, Windows NT® 4.0, Windows Me, Windows 2000, Windows XP" szerepel a támogatott rendszerek között:

[link] [link]


Esetleg próbáld meg kompatibilitási módban:

[link]

márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom. Bár elég vakon vagyok, mert például ilyen játékok futnak, hogy Colin McRae Rally 2.0 vagy a Re-Volt, pedig ezek még régebbiek...
márc. 24. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!