Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használ itt még valaki Windows...

Használ itt még valaki Windows XP-t?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi okból leginkább?

márc. 21. 04:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem van egy régi Pentium 4-es számítógépem azon XP van és ha nagy ritkán egy CD-t vagy DVD-t kell kiírni mindig azon szoktam, mert a modern oprendszereken gyakran hibába üköztem, de pl. régi játékokat is lehetőleg azon a gépen szoktam játszani NFS Underground 1-2, Doom 3, Half-Life 2, valahogy jobb a hangulatuk sokkal a régi hardveren.
márc. 21. 04:11
 2/7 anonim válasza:
100%

XP-t azért nem, de win 7-et igen, egy E8400 procis core 2 gépen.

De tegnap már félreraktam, mert borzalmas hangja volt, és hűteni kell, mert képes 60-70 fokos is lenni. Az önszabályzó tápja volt borzalmas hangos, mert kapta a meleget, azt szívta be, és pörgette maximumon a hűtőjét. Lecseréltem egy alsó ventilátorosra, az meg alapból hangos...

Szerintem akiknek szanaszét van az idegrendszere a fórumokon, még ilyenekkel tolják. :D

Egy I5-ös irodai gépet használok, még a kinti madárcsicsergést is hallom.

márc. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néhanapján igen, de csak virtuális gépként, mert olyan régi gépem nincs. Azért, mert van 1-2 régi játék, amit néha jólesik elővenni, de win10-en már nem fut.
márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 20 éve használatban van.
márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy nosztalgia gépem, amin az van.
márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Játékra, de most legutóbb vissza kellett raknom a win7, mert a Balabolka nem működött rajta, és kíváncsi voltam. Fényévekkel jobb, mint a SpeakBoard.
márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!