Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Age of Empires - Rise of Rome...

Age of Empires - Rise of Rome (1998) futtatása windows 11-en?

Figyelt kérdés
Üdv! Ezt a régi játékot szeretném win 11-en valahogy elővarázsolni, de sehogy sem tudom. Megakarom mutatni a fiamnak mivel játszottunk anno, de sajnos nincs ötletem, azt irja nem tudom telepiteni, lemezképfájlból kicsomagoltam, megvan az exe telepitő fájl is, el is indul, de az első lépésnél megakad és kilép. Hogy lehetne valahogy ilyen régi játékokat feltelepiteni?

márc. 25. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Virtuális gépen tudod futtatni, amire feltehetsz egy régebbi windowst (98, 2000, esetleg XP). Erre majd remélhetőleg javasolnak valami programot az utánam jövők, mert én használtam már VMWare-t és Oracle VirtualBoxot is, de egyikkel se voltam igazán megelégedve.
márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na igaz, a virtuális gép nem is jutott eszembe, köszönöm a tippet.
márc. 25. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
AoE definitive edition, régi grafikát is be lehet kapcsolni.
márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem
márc. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!