Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Red Dead 2 Redemption bejelent...

Red Dead 2 Redemption bejelentkézési probléma?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy anno megvettem a Red Dead 2-t, de elfelejtettem a jelszavam a felhasználó nevem stb a Rockstarhoz. Steamen fent a játék megvásárolva, de ugye mivel a Rockstarba nem tudok belépni így nem tudom elindítani. Tudok valamit csinálni hogy ne kelljen megvegyem mégegyszer a játékot és tudjak vele játszani, vagy így jártam?
márc. 27. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre van kitalálva az elfelejtett jelszó funkció a bejelentkezésnél. Beírod az e-mail címed és már küldik is jelszó helyreállításhoz szükséges linket.
márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogyan írtam is elfelejtettem ott mindent, anno több email címet használtam, és már nem tudom milyen nevet adtam meg ott, ha ennyire egyszerüen megtudnám oldani hogy kérek jelszó emlékeztetöt akkor megoldottam volna úgy, de mivel a rockstar fiókhoz mást használtam mint a steames fiókomhoz és ugye már nem tudom ahhoz az email címem se... Próbáltam utána nézni hátha supportra lehet írni hozzájuk, de még olyan lehetőség sincs olyan megoldották.
ápr. 4. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezzel nem nagyon van mit tenni, tanulópénz. Legközelebb már tudni fogod, hogy a fontos fiókokat nem az eldobható e-mail címekre regisztráljuk.
ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!