Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell letiltani egy...

Hogy kell letiltani egy program se tudjon magától weblapot nyitni?

Figyelt kérdés

Most azokra a weblapokra gondolok amikor a gép bekapcsolásakor vagy csak egy random időpontban megnyílik az alapértelmezett böngészőm és a képembe tolja vagy a frissítésiről a szemetet vagy arról fogy fizess elő erre a szemétre... Adobe, Bittorrent, Flux... stb már minden program szinte.


Felesleges sztori:

Épp az opera-n neteztem mikor kiírja hogy crash. Nem is értettem miért, aztán most nyitom a chrome-ot és kérdi hogy visszaállítsa-e az előző munkamenetet... Hát az első oldal a Bittorrenttől. Tehát csak úgy poénból megnyitotta a chromot mikor én az operán voltam és ezért crashelt ki! Igaz hogy elég sok oldal egyszerre meg van nyitva, de a crash nem történik meg ha nem nyomnák a nem kívánt contentet!


márc. 30. 16:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!